ТОП 7 Неделник

ТОП 7 Неделник

0 96
Мали и поголеми дечиња, вредни Коледарчиња, топло облечени, со црвени обравчиња и носиња, со кесе во рацете, одат од врата на врата и ја...

0 555
Во новата година: Смејте се повеќе, искрено од срце, па и до солзи. Љубете, од дното на душата, страсно и опасно. Само напред Казанова. Шетајте, каде никогаш не...

0 199
Драги пријатели, сограѓани, политичари и продадени души, За мене отсекогаш и засекогаш Македонија ќе биде најубавото место на земјата, место каде не ти е страв...

0 2271
АПЛАУЗ! Громогласен аплауз со стоечки овации наменет за креаторот на оваа ПРЕ-ПРЕ-ПРЕ кампања која така добро ги заголица ушињата на слушателКите, што дури им...

0 202
Никогаш народот не бил толку поделен, партизиран и политизиран како денес. Тоа е нашата реалност. Борба за опстанок. Борба во која бојата на образот...

0 8814
Како секој ден, така и денес уште рано рано додека не фатиле горештините се спремивме со моето дете (кое има годинка и некој месец),...

0 1907
Рецепт кој дефинитивно ќе ве врати кон детството е секако преубавата КАСАТО торта. Бидејќи времињата се сменети и повеќето од нас знаат да порачаат...

0 454
Брзо, лесно, евтино! Кој би рекол дека еклерите се толку едноставни за правење, со многу малку потребни состојки, а сепак тоОООолку вкусни за јадење...

0 522
Бидејќи денес пола Скопје купија по минимум 30 јајца од еден супермаркет каде беа ставени на прилично добра акција, решивме денешниот рецепт да биде...

0 4494
Моментот на посакување добредојде на новиот член во вашата фамилија, малиот јунак или малата принцеза, е бесценет. За првпат се остварувате како мајка. Пред вас...

Препорачуваме

0 482
Што велите за оваа мала закуска: Печен ЧИПС од тиквици! Звучи вкусно нели ... Со совршена комбинација на зачини, овој рецепт ќе го претвори зеленчукот...

Најчитани

0 8814
Како секој ден, така и денес уште рано рано додека не фатиле горештините се спремивме со моето дете (кое има годинка и некој месец),...

0 7254
Постои едно место на Фејсбук каде за само неколку секунди можеш да добиеш одговор на секое твое прашање, да разрешиш било каква дилема или...

0 4494
Моментот на посакување добредојде на новиот член во вашата фамилија, малиот јунак или малата принцеза, е бесценет. За првпат се остварувате како мајка. Пред вас...

0 4037
Ако сте авантуристички тип и сакате да ги искусите благодетите и лудориите кои овој свет ви ги нуди, тогаш најверојатно би сакале да го...