Кој е расположен за ЊАМИ-ЊАМИ мебел?

  0 70

  Интересно, несекојдневно, забавно. За во дневна или уште подобро за во детската соба. Внесува ведрина и уникатност во вашиот дом. Што мислите вие за ова …

  пс. Не е препорачлив за тие што се на диета :))))

  7-ца, Ројал … пффффф! Каде они со мојот бургер….

  xhamburger-bed-is-this-beefed-up-guerilla-marketing.jpeg.pagespeed.ic.B4KjITZ4_V

  Суши за 5-6 души
  xsushi-furniture.jpeg.pagespeed.ic.KTOilgWoNP

  Јајца за двајца!

  egg-rugg-food-furniture

  Шеќерче … упс сакав да кажам: Компирче мое ајде да си легнеме!

  bolzan-letti-cubed-bed

  mustard-spill-pillow

  Breakfast in bed!

  45069_1_600

  0toastpillow

  Биди фин со мојот мафин!

  198938_1_600

  Меко ко лепче – јастуче

  bread-pillow

  original_02

  Нема коментари

  Остави реплика