Кој ако не вечниот Терминатор – Арнолд Шварценегер на смешен начин успеа да собере пари и воедно да го промовира Terminator Genisys, кој ќе се почне да се прикажува во кино салите од 1ви Јули. Во видеото кое има преку 8 милиони прегледи, актерот и поранешен гувернер на Калифорнија им приреди вистинско изненадување на своите фанови во прочуеното Мадам Тисо во Холивуд.

Погледнете што се случува кога „восочната“ фигура ќе почне да оживува:

Нема коментари

Остави реплика