Џенифер Лопез ќе оди во затвор?

  0 929

  Џенифер Лопез ги донесе нејзиното жешко тело и уште пожешки движења на нејзиниот концерт во Мороко и сега поради тоа е поднесена тужба против неа!?

  Според изјавите, одредена едукативна група тврди дека телевизискиот настап на Џенифер ‘го нарушила јавниот мир и ги оцрнила почитта и честа на жените“. Пејачката заедно со нејзиниот промотор се наведени во тужбата. Таа се соочува со затвор од месец до два месеца доколку изгуби!

  На нас останува да видиме како настаните ќе се одвиваат. Еве дел од нејзиниот настап:

  Нема коментари

  Остави реплика