Ирина Валерьевна Шайхлисламова – 29 годишна Русинка, поранешна девојка на Кристијано Роналдо. Таа е модел и актер позната по нејзините појавувања во Sports Illustrated за костими за капење, помеѓу 2007 и 2014. Таа ја скраси насловната во 2011.

Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-1

Ирина го имаше своето актерско деби во улогата на Мегара, веднаш покрај Двејн Џонсон во филмот Херкулес (2014).

Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-Hercules-Poster

Каде и да помине нејзиниот стил не поминува незабележан. Нејзините совршени пропорции заедно со заносната брендирана гала гаредероба ги засенува повеќето на црвениот тепих. Да оставиме сликите сами да зборуваат …

Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-6

Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-2 Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-3 Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-11 Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-12 Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-13 2015 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter - Arrivals Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-4 Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-9 Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-8 Irina-Shayk-sports-illustrated-cover-swimsuit-photo-model-fashion-style-7

Што мислите … ќе и биде ли тешко после раскинувањето со Роналдо? ПА …

Нема коментари

Остави реплика